w dniach 26 - 27 listopada w Rydzynie odbędą się Walne Wybory do Zarządu Głównego w Warszawie
RYSIU C.JPG
2022-11-10

Z przykrością zawiadamiamy, że zmarł nasz Kolega Ryszard Izydorek, członek Sekcji Spawalniczej SIMP

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 7 listopada 2022 roku  w wieku 68 lat zmarł nasz Kolega Ryszard Izydorek, członek Sekcji Spawalniczej SIMP w Poznaniu. 

Ryszard Izydorek urodził się 24.10.1954 roku w Poznaniu. 

Po ukończeniu szkoły zawodowej rozpoczął pracę jako spawacz na Orenburskim Rurociągu Gazowym. Po zrealizowaniu jego budowy zatrudnił się w Fabryce Silników Okrętowych w H. Cegielski Poznań.  Pracował na Wydziale Spawalni na stanowisku spawacza, brygadzisty, mistrza majsterni  spawania podstaw i  skrzyń korbowych silników okrętowych.

W międzyczasie zdał maturę, brał udział w szkoleniach organizowanych przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach uzyskując uprawnienia międzynarodowe IWP,  IWS.  

Po uruchomieniu   w HCP 2005 roku Uczelniano-Przemysłowego Centrum Kształcenia został zatrudniony w Ośrodku Kształcenia Spawalniczego  na stanowisku instruktora spawania. Pracował na tym stanowisku aż do momentu przejścia w 2015 na emeryturę. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe, wiedzę teoretyczną połączoną z umiejętnościami  praktycznymi z poświęceniem przekazywał  młodej kadrze spawaczy,  inżynierom fabryk HCP,  uczestnikom  kilkuset kursów  spawania nadzorowanych przez Instytut Spawalnictwa, towarzystwa kwalifikacyjne PRS, DNV-GL, UDT i studentom Politechniki Poznańskiej. 

Zapamiętajmy Ryszarda takim jakim był kolegą - przyzwoitym, koleżeńskim, życzliwym, pomagającym.  

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w środę  16.11.2022 r. o godz. 12.30 na Cmentarzu Komunalnym Junikowo.

Wróć do listy aktualności

Potrzebujesz z nami kontaktu?
Skorzystaj z formularza.

2022 © SIMP Poznań | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Opis: