Narada Prezydium Zarządu 07.02.2023 godzina 15,30

Odeszli od nas:

† 2022

śp. Zenon Łakomy                         Koło Seniorów               Wspomnienie o zmarłym

śp. Marka Rosady                                                                 Wspomnienie o zmarłym

śp. Andrzej Liberski                                                              Wspomnienie o zmarłym

śp. Ryszard Izydorek                    Sekcja Spawalnicza          Wspomnienie o zmarłym

śp. Jan Grządzielewski                 Koło nr 38                         Wspomnienie o zmarłym

śp. Józef Pilarczyk                        Koło nr 2                          Wspomnienie o zmarłym

śp. Jerzy Tyrcha                            Koło Seniorów                 Wspomnienie o zmarłym

śp. Witold Mikorzewski                Koło Seniorów                 Wspomnienie o zmarłym

śp. Jerzy Kazimierczak                  Koło Seniorów                  Wspomnienie o zmarłym

 

† 2021

śp.    Banaszak Jerzy                       Koło Seniorów             Wspomnienie o zmarłym

śp.    Borkowski Jacek                    Koło nr 2                       Wspomnienie o zmarłym

sp.    Medwid Marian                      Koło nr 34                    Wspomnienie o zmarłym   

śp.    Wojciechowski Henryk         Koło nr 38                            

śp.    Banaszak Ryszard                  Koło nr 59                           

śp.    Twardochleb Sławomir          Koło nr 69                      

śp.    Begier Jerzy                           Tow. Poligrafów             Wspomnienie o zmarłym     

śp.    Braniecki Jerzy                       Koło nr 63                      

 

† 2020

śp.    Janas Mieczysław                   Koło Seniorów            

śp.    Laskowski Czesław                Koło Seniorów              Wspomnienie o zmarłym         

śp.    Kujawiak Mikołaj                   Koło Seniorów              Wspomnienie o zmarłym         

śp.    Jackowiak Kazimierz             Koło nr 69                              

śp.    Ignaszak Zenon                      TBN                                         

śp.    Teodorczyk Bernard              Koło nr 63                               

śp.    Czajkowski Ryszard              Koło Seniorów                        

śp.    Łużny Romuald                     Koło Seniorów                        

śp.    Twardowski Kazimierz          Koło Seniorów                       

 

† 2019

śp.    Postawa Jan                            Sekcja Spawalnictwa             

śp.    Nowak Witold                        Sekcja Energetyczna              

śp.    Woźniak Izydor                     Koło nr 80                              

śp.    Karpiński Stefan                    Koło nr 80                              

śp.    Buxakowski Andrzej             Koło Seniorów                  Wspomnienie o zmarłym                        

śp.    Piotrowski Witold                  Koło Seniorów      

                

† 2018

śp.      Rut Tadeusz                           Sekcja Obr. Plast.                   

śp.      Czyżewski Bogdan                Koło Seniorów                       

 

† 2017

śp.      Ossowski Maksymilian          Koło Seniorów                       

śp.      Głowacka Irena                      Koło Seniorów                       

śp.      Gaziński Bolesław                 Sekcja Chłod. i Klim.             

śp.      Organista Władysław             Sekcja Energetyczna              

śp.      Nowacki Witold                     Sekcja Energetyczna              

śp.      Rogalski Albert                      Koło nr 16                              

śp.      Romanowski Marek               Sekcja Obr. Plast.                   

śp.      Biskupski Tadeusz                 Sekcja Obr. Plast.                   

śp.      Wiśniewski Jan                      Sekcja Obr. Plast.                   

śp.      Organista Władysław             Sekcja Energetyczna              

śp.      Musiał Stefan                         Koło Seniorów                       

 

† 2016

śp.      Suwalski Ryszard                  Koło nr 28                              

śp.      Formankiewicz Czesław        Koło nr 69                              

śp.      Nawrot Krzysztof                  Koło nr 3                                

śp.      Kopczyński Marian                Koło Seniorów                       

śp.      Borucki Andrzej                    Koło nr 59                              

śp.      Mielec Kazimierz                   Koło nr 38                              

śp.      Jankowiak Stanisław              Koło nr 38                              

śp.      Kawecki Witold                     Sekcja Tran. Wew.                 

śp.      Januszkiewicz Bolesław        Koło Seniorów                       

śp.      Kawalec Mieczysław             Sekcja Obr. i Narzędzi           

 

† 2015

śp.      Timm Stanisław Zygmunt     Koło Seniorów                       

śp.      Tomaszewski Zbigniew         Sekcja Obr. Plast.                   

śp.     Marciniak Zygmunt               Koło nr 34                              

 

† 2014

śp.      Kortylewski Bolesław            Koło nr 69        

 

 

 

 

 

 

 

                     

Potrzebujesz z nami kontaktu?
Skorzystaj z formularza.

2023 © SIMP Poznań | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Opis: