w dniach 26 - 27 listopada w Rydzynie odbędą się Walne Wybory do Zarządu Głównego w Warszawie

KADENCJA 2022 - 2026

 

Komisja ds. Członkostwa, odznaczeń i wyróżnień:

 Zbigniew Palicki, 

Anna Heigelmann, 

Andrzej Czekaj, 

Florian Adamczyk,

 

Komisja ds. Konkursów Technicznych i Nagrody Prezesa SIMP: 

Tadeusz Pawłowski,

Lidia Matuszak, 

Maciej Szafrański,

 

Zespół ds. Internetu: 

Piotr Sidorowicz, 

Anna Waszak, 

Lidia Matuszak,

 

Komicja ds. Statutu: 

Anna Heigelmann, 

Rafał Dorszyński, 

Zbigniew Rychlewski,

 

Zespół ds. Nowości i Zabytków Techniki oraz ds. Opracowania Historii Oddziału: 

Zbigniew Palicki, 

Piotr Janicki, 

Robert Hoffa, 

Ryszard Tietz, 

Jan Kapsa,

 

Komisja ds. Organizacji Imprez Integracyjnych: 

Anna Waszak, 

Jadwiga Klorek,

 

Komisja ds. Publikacji, Sympozjów, Odczytów i Szkoły SIMP Poznań: 

Andrzej Makowski, 

Tadeusz Pawłowski, 

Roman Długi, 

Mirosław Nowak, 

Florian Adamczyk, 

Lidia Matuszak, 

Anna Waszak,

Aleksander Łukomski, 

Wojciech Ratajczak, 

Tadeusz Pawłowski, 

Cecylia Kolanowska-Majntas, 

Maciej. Szafrański, 

Andrzej Makowski,

 

Komisja ds. Organizacji Kół, Sekcji i Współpracy ze Szkołami Zawodowymi: 

Andrzej Czekaj, 

Lidia Matuszak, 

Anna Heigelmann, 

Piotr Sidorowicz,

 

Komisja ds. ISO: 

Katarzyna Janowicz, 

Paweł Królas,

 

Komisja ds. Kwalifikacji Rzeczoznawców: 

Andrzej Makowski, 

Anna Heigelmann, 

Andrzej Łobza, 

Rafał Dorszyński,

 

Komisja ds. Młodzieży: 

Roman Długi, 

Adam Szymański, 

Lidia Matuszak,

 

Przedstawiciel SIMP w Radzie Współwłaścicieli Domu Technika: 

Rafał Dorszyński,

 

_________________________________________________________________________________

KADENCJA 2018 - 2022

KOMISJA DS. CZŁONKOSTWA

Zbigniew Palicki / Przewodniczący
Anna Heigelmann / członek

 

KOMISJA DS. ODZNACZEŃ I WYRÓŻNIEŃ

Andrzej Czekaj / Przewodniczący 
Anna Heigelmann / członek 
Florjan Adamczyk / członek 

 

KOMISJA DS. KONKURSÓW TECHNICZNYCH I NAGRODY PREZESA SIMP

Tadeusz Pawłowski / Przewodniczący 
Lidia Matuszak / członek 
Maciej Szafrański / członek 

 

ZESPÓŁ DS. INTERNETU

Andrzej Makowski / Przewodniczący 
Rafał Dorszyński / członek 
Roman Ratajczak / członek 

 

KOMISJA DS. STATUTU

Anna Heigelmann / Przewodnicząca 
Tadeusz Pawłowski / członek 
Zbigniew Rychlewski / członek 

 

ZESPÓŁ DS. NOWOŚCI I ZABYTKÓW TECHNIKI

Zbigniew Palicki / Przewodniczący
Piotr Janicki / Członek 
Robert Hoffa / członek 
Ryszard Tietz / członek 

 

RZECZNIK ODDZIAŁU DS. RZECZOZNAWSTWA

Aleksander Łukomski

Potrzebujesz z nami kontaktu?
Skorzystaj z formularza.

2022 © SIMP Poznań | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Opis: