1 października o godz. 17,00 serdecznie zapraszamy na kolejną "Słów-miarkę" w sali 119 I piętro NOT
DSC05161i.jpg

27 lutego na zaproszenie Zarządu Firmy odbyło się seminarium w Centrum Techniki Promag.

Uczestniczyło w min duże grono - ponad 45 osób z naszego oddziału SIMP. Podczas bardzo ciekawej prezenacji zostały przedstawione nowoczesne rozwiązania technologiczne wykorzystywane w szeroko pojętej dziedzinie transportu, składowania i magazynowania towarów. Odbyła się również prezentacja sprzętu i techniki magazynowej. 

Dewizą PROMAG S.A. od 1982 roku jest kompleksowa obsługa klientów i integracja systemów składowania, transportu wewnętrznego, paletyzacji oraz kompletacji. PROMAG jest partnerem na każdym etapie realizacji inwestycji logistycznych, obsługując klientów w zakresie: audytu logistycznego, bezpłatnego doradztwa technicznego, pomiarów i przygotowania projektu, dostawy urządzeń wraz z montażem i uruchomieniem, pełnego wsparcia serwisowego oraz szkoleń z obsługi i bezpiecznej pracy. Założeniem firmy jest być blisko klientów. PROMAG realizuje to poprzez gęstą sieć handlowo-serwisową, obejmującą 10 oddziałów w największych miastach w Polsce oraz prawie 100 mobilnych i stacjonarnych doradców handlowych. Dodatkowo prowadzi sprzedaż wysyłkową poprzez własne sklepy internetowe. Chcąc sprostać wyzwaniom rynku i potrzebom klientów, stale rozwija własne zaplecze produkcyjno-magazynowe. Dużą wagę firma przywiązuje do rozwoju własnej myśli technicznej, know-how i inwestycji w wiedzę pracowników, co pozwala realizować nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki. PROMAG jest nie tylko integratorem rozwiązań intralogistycznych, ale też integratorem całej branży, środowiska naukowego i młodych logistyków. W Centrum Techniki Magazynowej PROMAG odbywają się konferencje, szkolenia i warsztaty dla firm, studentów i środowiska naukowego. Na 1600 mkw. znajdują się sala konferencyjna oraz część multimedialno-praktyczna pod nazwą Magazyn Przyszłości. Jest to pierwsza w Polsce ekspozycja prezentująca najnowocześniejsze rozwiązania intralogistyczne. Największym kapitałem i podstawą sukcesu firmy PROMAG jest zgrany i kompetentny zespół pracowników. Aktualnie w firmie pracuje ponad 400 osób - ludzi ambitnych, dobrze wykształconych, z bogatym doświadczeniem zawodowym i pełnych pasji. To za sprawą ich wiedzy, zaangażowania i fachowości firma stała się liderem w polskiej branży intralogistyki.

Firma Promag otrzymała wiele wyróznień i nagród min. ostatnio Diamenty Forbesa, Tytuł Produkt Innowacyjny dla automicznego systemu gęstego składowania AutoMAG Mover, Produkt Roku dla wózka Lion-Truck Plus, 16. Gazela Biznesu, Perła Polskiej Gospodarki, Orły Wprost, Orły Handlu.

Kliknij link: Magazyn przyszłości Promag

https://youtu.be/bfEshC9sCIk

DSC05165i.jpg
DSC05171i.jpg
DSC05179i.jpg
IMG_0214.JPG
IMG_0217.JPG
IMG_0230.jpg
IMG_0238.jpg
IMG_0240.jpg
IMG_0241.jpg
IMG_0228.jpg
Wróć do listy aktualności

Potrzebujesz z nami kontaktu?
Skorzystaj z formularza.

2021 © SIMP Poznań | Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności
Opis: